IN DIT NUMMER


COLOFON

Uitgave: Dura Vermeer Groep NV

Redactie-adres: Postbus 11267, 3004 EG Rotterdam

Hoofdredactie: Glenn Metselaar, g.metselaar@duravermeer.nl

Redactie:

  • Lisa Denies, l.denies@duravermeer.nl
  • Dianne Huiberts, d.huiberts@duravermeer.nl
  • Karen Huiskamp, k.huiskamp@duravermeer.nl
  • Suzanne de Ruiter, s.d.ruiter@duravermeer.nl
  • Chantelle Stuart, c.stuart@duravermeer.nl
  • Sanne van der Vliet, s.v.d.vliet@duravermeer.nl

Eindredactie en coördinatie: Penders communicatie & content, Den Haag

Art direction en realisatie: Gentle Giant, Den Haag

#02

WINTER 2018/2019

COVERFOTO BORIS BEELD

WOONGEBOUW PONTSTEIGER, AMSTERDAM

COLOFON

Uitgave: Dura Vermeer Groep NV

Redactie-adres: Postbus 11267, 3004 EG Rotterdam

Hoofdredactie: Glenn Metselaar, g.metselaar@duravermeer.nl

Redactie:

  • Lisa Denies, l.denies@duravermeer.nl
  • Dianne Huiberts, d.huiberts@duravermeer.nl
  • Karen Huiskamp, k.huiskamp@duravermeer.nl
  • Suzanne de Ruiter, s.d.ruiter@duravermeer.nl
  • Chantelle Stuart, c.stuart@duravermeer.nl
  • Sanne van der Vliet, s.v.d.vliet@duravermeer.nl

Eindredactie en coördinatie: Penders communicatie & content, Den Haag

Art direction en realisatie: Gentle Giant, Den Haag